sk pl de en
 

Cenník


Cena za ubytovanie 10-15 Eur / os / noc v závislosti od termínu a dĺžky pobytu.
Deti ubytované na prístelku (tretie lôžko na izbe) možnosť zľavy:
Dieťa od 6 do 12 rokov 20% zľava z ceny ubytovania.
Dieťa od 2 do 6 rokov - 50% zľava z ceny ubytovania.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko – bez poplatku.
Cena za ubytovanie v termíne 26.12 - 02.01   17,- Eur / os / noc.
V cene ubytovania je zahrnutý miestny poplatok.


Biliard, stolný tenis, fitnes, stolný hokej, stolný fotbal, šípky, v čase od 17-20 hod. je v cene ubytovania. Neobmezený internet, parkovanie v objekte je bez poplatku.


Spoplatnené služby- sauna parná, fínska.


Spôsob rezervácie, záväzná objednávka, zrušenie objednávky :

Za záväznú objednávku v našom penzióne sa považuje zaplatenie zálohy. Každý hosť nášho penziónu sa stáva hosťom až vtedy, keď zaplatí zálohu podľa e-mailovej dokumentácie, prípadne telefonického dohovoru. Záloha tvorí 50% z celkovej vykalkulovanej sumy.


Ak klient má e-mailom, prípadne telefónom potvrdenú rezerváciu, ale nezaplatí zálohu, jeho rezervácia je neplatná! Toto neplatí, ak sa jedná o situáciu, že klient sa objednáva menej ako 10 dní pred nástupom na pobyt a záloha by technicky nestihla prísť( najmä zo zahraničia). Pri zasielaní zálohy sa berie do úvahy dátum, v ktorom nám bude záloha doručená. Tento dátum je dôležitý aj v prípade, že je voľná posledná izba a je o ňu viac záujemcov. Stornovanou kapacitou môže penzión voľne disponovať. Nástup klientov je v sobotu od 14 do 18 hod., príchod klientov po 18 hod. prosíme ohlásiť písomne alebo telefonicky z cesty na číslo 00421 43 5395 131, alebo 0903 553 971, 0907 364 572 .Odchod klientov je v sobotu po raňajkách, najneskôr do 10 hod.


V prípade zrušenia objednávky sme nútení v zmysle poskytovateľa služieb účtovať storno poplatky:

  • 28dní - 14dni pred nástupom na pobyt: 30% zo zaplatenej zálohy
  • 13dní - 7dní pred nástupom na pobyt: 50% zo zaplatenej zálohy
  • 6dní - 1deň pred nástupom na pobyt: 80% zo zaplatenej zálohy
  • v deň nástupu na pobyt: 100% zo zaplatenej zálohy.

Každý hosť svojím dobrovoľným zaplatením zálohy potvrdzuje, že storno podmienky rešpektuje.


Za pobyt sa platí v hotovosti pri príchode, alebo v najbližších dňoch. Hosť, ktorý sa počas pobytu rozhodne, že pobyt zo svojich súkromných dôvodov skráti, platí sumu podľa objednávky ( plnú sumu). Pri vyúčtovaní za pobyt sa neberie do úvahy, koľko dní boli hostia ubytovaní, ale objednávka, na koľko dní si ubytovanie respektíve služby objednali. V prípade, že si hosť objedná určitý počet lôžok napr. 10, príde 8 ľudí a neupovedomil penzión&stomatológ, podľa storno podmienok pri vyúčtovaní bude platba podľa objednávky, čiže za 10 osôb. V prípade, že sa stane hosťom niečo závažné, (úraz , atď. ), po preukázaní tejto situácie to zohľadníme.Penzión sa storno podmienkami chráni pred neserióznosťou hostí.


Rezervujte si u nás ubytovanie

Meno a priezvisko*:

Email*:

Telefón*:

Dátum od*: do*:
Počet detí: vek:
Počet dospelých:

Poznámky:


Predpoveď počasia

pocasie

Aké bude počasie u nás TU