sk pl de en
 

UBYTOVACÍ PORIADOK A INFORMAČNÝ SERVIS


Vítame Vás milí hostia a prajeme Vám príjemný pobyt v našom zariadení.

Aby sme Vám, Vašu dovolenku spríjemnili, pripravili sme pre Vás informačný servis a orientačný súpis ubytovacieho poriadku a služieb, ktoré v penzióne ponúkame.

Prevádzka penzionu je otvorená v čase 7:30 – 22:00.

Raňajky sa podávajú od 7:30 do 10:00. Obsah raňajok- čaj, káva (turecká/nescafé), mlieko. Pečivo (chlieb, rožky), maslo, med alebo džem, obložený tanier ( každý deň niečo iné, napr. zeleninové obloženie, saláma, syr, hemendex). Raňajky sú v cene 4 €. Čas raňajok Vás poprosíme upresniť u personálu. Raňajky si hostia objednávajú deň vopred.

Raňajky sa zapisujú na účet izby. Na konci pobytu si tento účet spolu s doplatkom za ubytovanie vyplatíte v spoločenskej miestnosti, kde odovzdáte aj kľúč od izby.

Na začiatku pobytu hosť hradí zálohu za kľúč od izby- 20 €. Na konci pobytu po odovzdaní kľúča tento poplatok vraciame. Pri strate kľúča sa tento poplatok nevracia.

Teplota na izbách v zimnom období je regulovaná počítačom.

Na izbách je zákaz fajčiť.

Prosíme Vás, berte ohľad aj na ostatných hostí, a preto Vás prosíme o dodržiavanie povinného nočného kľudu v čase od 22:30 do 6:00.

Návštevy v ubytovacích priestoroch sú povolené len so súhlasom ubytovateľa.

Prosíme hostí, aby si pri odchode z izby nechali zatvorené balkónové dvere aj okná ( vetračka otvorená môže zostať), aby sme predišli nepríjemnostiam spojeným s odcudzením.

Odchod hostí je do 10.00 hod.( ak nie je hosť dohodnutý s personálom inak).

SLUŽBY:


Spoplatnené služby sa zapisujú na účet izby, ktorý si na konci pobytu vyplatíte v spoločenskej miestnosti.

Biliard, stolný tenis, fitnes, stolný hokej, stolný futbal, šípky sú v cene pobytu v čase od 17 do 20 hod. Prístupové heslo k internetu Vám dá obsluhujúci personál. Biliard je pri spoločenskej miestnosti. Stolný tenis, fitnes, stolný hokej, stolný fotbal, šípky sú oproti penziónu- v polyfunkčnom objekte č. 210. Vstup do týchto priestorov- okrem biliardu je v prezuvkách. Pri menšom počte hostí- do -10 osôb sú služby v dispozícii podľa dohody.

Sauny- parná, fínska - 2 osoby 17 €/1,5 hod. , väčší počet osôb - 7 €/osoba/1,5 hod. Sauny sú v ponuke len obidve súčasne. Rezervácia saun je deň vopred.

Hostia majú v dispozícii záhradné posedenie s krbom a grilom, ktoré je oproti penziónu, za polyfunkčným objektom č. 210.

Internet a parkovanie v objekte je v cene pobytu.

aktualizované 05. 11. 2011.


Rezervujte si u nás ubytovanie

Meno a priezvisko*:

Email*:

Telefón*:

Dátum od*: do*:
Počet detí: vek:
Počet dospelých:

Poznámky:


Predpoveď počasia

pocasie

Aké bude počasie u nás TU